ID:218152432067135

Průvodkyně porodem

Milé maminky, zde pro vás máme úžasné aromaterapeutické tipy pro co

nejradostnější období nejen vašeho 

TĚHOTENSTVÍ, PORODU, ŠESTINEDĚLÍ

a především prověřené KONTAKTY na

průvodkyně porodem, často, laktační poradkyně i zpracovatelky placenty. 

Zde je LINK: lubaby katalog - průvodkyně porodem

 

Nechte se inspirovat!

(Jste také průvodkyně? Přejete si být v katalogu? Neváhejte napsat na: obchod@lubaby.cz)

 

  

Obrázek kategorie Přírodní kosmetika pro děti a novorozence
 

Přírodní kosmetika pro děti a novorozence

DOPŘEJTE VYVÁŽENOU A VOŇAVOU PÉČI I NEJCITLIVĚJŠÍ DĚTSKÉ POKOŽCE

Pro citlivou dětskou pokožku je čistě přírodní kosmetika tou nejpřirozenější volbou. V sortimentu Nobilis Tilia najdete neparfemované jemné oleje vhodné k ošetření pokožky již krátce po porodu, ale především aromaterapeutickou kosmetiku, s níž můžete rozvíjet smysly vašeho miminka od devátého týdne věku. Všechny přípravky této řady průběžně vylepšujeme na základě osobních zkušeností s našimi dětmi.

lubaby aroma TIPY pro miminka:

Směs éterických olejů dětská

Podporuje pozitivní naladění a zdravý spánek

Jemná ovocno-heřmánková vůně směsi éterických olejů podporuje děti v jejich individuální cestě životem. mPřetváří vše, co děti za den prrožijí do pozitivních životních zkušeností. Posiluje jejich schopnost radovat se z úspěchu a učit se. Na fyzické úrovni má směs protifinfekční, protizánětlivé a analgetické účinky, zejména na trávicí a dýchací systém, je vhodná při nachlazení i jako univerzální směs do dětských ordinací, škol a školek. 

 

 

Kosmetika a péče v těhotenství

PROŽIJTE NEJKRÁSNĚJŠÍ OBDOBÍ VAŠEHO ŽIVOTA VE ZDRAVÍ A POHODĚ

V době těhotenství oceníte přírodní sílu a konejšivé účinky éterických olejů víc než kdy jindy. Aromaterapeutická kosmetika pomáhá díky vyváženému složení přírodních látek vyživovat pokožku, zlepšovat její elasticitu a připravit ji tak na fyziologické změny. Vůně éterických olejů působí blahodárně na psychické a emoční stavy a přispívá k celkové vyrovnanosti a pohodě.

 lubaby aroma TIPY pro těhotné maminky:

Směs éterických olejů těhotenská

Zklidní a dodá optimismus v těhotentsví - na fyzické úrovni směs podporuje cirkulaci energie a krve, zmírňuje nevolnosti, nadýmání a zažívací potíže, posiluje nervový imunitní i dýchací systém. Harmonizuje srdeční činnost a zmírňuje výkyvy nálad.

Použití:  doporučuje se požívat od 2. trimestru až do šestinedělí. 3-5 kappek do aromalampy či difuzéru k provonění prostoru.

Pro koupel smíchejte 3 kappky s polévkovou lžící neutrálního koupelového oleje. Lze použít i na pokožku (7-10 kapek do 50 ml Tělového amasážního oleje neutrálního nebo vybraného rostlinného oleje. Vmasírujte do pokožky, vynechte oblast kolem kotníků a paty. Nepoužívejte neředěné.

 

Péče při porodu

PROŽIJTE PŘÍCHOD VAŠEHO MIMINKA S POCITEM DŮVĚRY VE VLASTNÍ TĚLO

Aromaterapeutická kosmetika má široké využití v čase těsně před, během i po porodu. Pomůže vám, aby příchod vašeho miminka na svět byl plný vůní, lásky a něhy. Éterické oleje obsažené v naší kosmetice vám pomohou s uvolněním těla i mysli, jejich vůně dodává sílu a odvahu a posiluje vnímání ženskosti.

 

D3AF2AF1-1082-41ED-B675-7429C4CEA3B4

 

Zpět do obchodu