ID:218152432067135

Bezpečnost & údržba

BEZPEČNOST

Bezpečnost je pro nás velmi důležitá. Naše klipy jsou vyrobeny z přírodního či barveného dřeva potravinářskými barvami v kombinaci s komponenty z potravinářského silikonu, nebo obháčkovaných dřevěných korálků. Klip na dudlík, mazlík do ručičky, ani různá kousátka - NEJEDNÁ SE dle zákona O HRAČKUPřed každým použitím pečlivě zkontrolujte celý klip/kousátko/mazlíka. Pokud zjistíte jakékoli poškození, okamžitě jej přestaňte používat. 

Komponenty jsou navlečeny na dvojitou saténovou Kumihimo šňůru, která se vyznačuje svojí velkou pevností a odolností.

 

ÚDRŽBA

Klipy a kousátka v různých tvarech z přírodního dřeva, či potravinářského silikonu je vhodné před použitím omýt vodou a případně vhodným přírodním (BIO) mycím prostředkem (Frosh aj.) a nechat oschnout. Nenechávejte prosím nikdy na přímém slunci, či topení. Není vhodné sterilizovat. Komponenty z potravinářského silikonu jsou různým teplotám rezistentní a lze je chladit či ohřívat. Před prvním použitím, také doporučujeme řádně omýt.

Látkové části a háčkované je vhodné prát pouze v ruce, opět s šetrným pracím prostředkem.

Nápisy na korálcích jako např.  "lubaby" můžou časem mizet, či úplně zmizet. Vzhledem k šetrnosti použitého tisku se jedná o zcela přirozený jev po působení slin a dalších okolních vlivů. Není to tak důvod k případné reklamaci.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení