ID:218152432067135

Bezpečnost & údržba

BEZPEČNOST

Bezpečnost je pro nás velmi důležitá. Naše klipy jsou vyrobeny z přírodního či barveného dřeva potravinářskými barvami v kombinaci s komponenty z potravinářského silikonu, nebo obháčkovaných dřevěných korálků. Klip na dudlík, mazlík do ručičky, ani různá kousátka - NEJEDNÁ SE dle zákona O HRAČKUPřed každým použitím pečlivě zkontrolujte celý klip/kousátko/mazlíka. Pokud zjistíte jakékoli poškození, okamžitě jej přestaňte používat. 

Komponenty jsou navlečeny na dvojitou saténovou Kumihimo šňůru, která se vyznačuje svojí velkou pevností a odolností.

 

ÚDRŽBA

Klipy a kousátka v různých tvarech z přírodního dřeva, či potravinářského silikonu je vhodné před použitím omýt vodou a případně vhodným přírodním (BIO) mycím prostředkem (Frosh aj.) a nechat oschnout. Nenechávejte prosím nikdy na přímém slunci, či topení. Není vhodné sterilizovat. Komponenty z potravinářského silikonu jsou různým teplotám rezistentní a lze je chladit či ohřívat. Před prvním použitím, také doporučujeme řádně omýt.

Látkové části a háčkované je vhodné prát pouze v ruce, opět s šetrným pracím prostředkem.

Nápisy na korálcích jako např.  "lubaby" můžou časem mizet, či úplně zmizet. Vzhledem k šetrnosti použitého tisku se jedná o zcela přirozený jev po působení slin a dalších okolních vlivů. Není to tak důvod k případné reklamaci.

 

 

 

Zpět do obchodu