ID:218152432067135

O mně

Dara Blaha  - Marketing Women

- Marketing pro parádní rozjezd tvého podnikání - MD může být restart!

       my2

 

Jestli jsi ještě nezačala, tak KDY JINDY než na MD si REALIZOVAT SVÉ SNY?

„Na mateřský jsem se večer po vší té péči o milované mimi, domácnost, stárnoucího rodiče a pomoci partnerovi při jeho náročném podnikání, tak nudila…že jsem si vymyslela prostě něco vlastního! Rozuměj podnikání“:-)

Nekonečné HAHA k výše uvedenému, ale AHA moment přišel dříve:

Uzrávání k rozhodnutí začalo ještě před narozením vytouženého dítěte, jednoduše jsem vždy věděla, že chci pracovat sama na sobě a hlavně ZA sebe. Tedy otázka, ne na přítele na telefonu, ale jenom na sebe samou -  jestli mám být celoživotně pouze „poddaná“ tedy plnit občas i nesmyslné úkoly a honit čas s jazykem na vestě... či „samovládkyní“ s veškerými riziky, ale na druhou stranu i mnohem větší požitky a užitky.

Moje dřívější já – budování „cizích“ značek

Pilně pracuji na různých pozicích v marketingu a obchodu, nakonec pevně zakotvím i v dálkově vystudovaném oboru mého srdce nejbližšího - marketingové komunikaci a práce mě fakt moc baví! Na druhou stranu mě však čím dál méně přitahuje budování „cizího jména“ místo v podstatě mého vlastního a taky stresu, jestli například po mateřské seženu s malým dítětem práci, co když bude nemocné atp... Chci být více svobodnější, nezávislejší, potřebuji také ČAS na další své povinnosti, ale i sebevzdělávání, koníčky, tvoření a k tomu nedostatečně odpočívám, přetěžuju se, jsem občas podrážděná... 

MD – jako OSVČ a k tomu vlastní handmade značka

Mateřská „dovolená“ byla pro mě RE-START a to opravdu velkolepý. Po X letech klasického zaměstnaneckého poměru, se mi naskytla možnost začít pracovat na pozici marketingové manažerky na part-time, ovšem s tím „malým“, takže obrovským rozdílem, jako OSVČ s vlastním časovým přístupem v rámci mých možností! WoW! Co vám budu vykládat, byla to jízda na horský dráze - nad vodou i občas pod vodou. Obrovské zkušenosti, děsně práce, informací, nadšení, stres, únava, boj s časem..

Vlastní značka produktů - nápad z pláže

Shodou okolností jsem si ještě před tímto novým krokem a i mým směrem ještě „vymyslela“ vlastní značku handmade doplňků pro miminka, moji lásku, kde se kreativně vyřádím a zároveň si v podstatě dosti psychicky odpočinu – děkuji za nápad, který mě napadl na  pláži:  www.lubaby.cz  A okolí? Udivené, že jsem se zbláznila a vůbec nevím do čeho jdu?! K tomu podotýkám, že je okolo mě většina na volný noze a ano, mám podnikajícího partnera s velkými projekty, na kterých občas také spolupracuju.. 

JDE TO – vděčnost, nevzdávejte se svého snu!

Moje současné já – plním si své sny, jsem paní svého času a hlavně POMÁHÁM plnit sny ostatním maminkám, či ženám s malými dětmi, co se chtějí osamostatnit! Jsem SPOKOJENÁ!

Vím, že doku bude moje holčička malá, tak nenastoupím do klasického pracovního poměru s jasně danými časovými pravidly. Díky tomu mám čas pro ní, společné aktivity, zábavu, ale i kvalitní odpočinek pro sebe, sebevzdělávání.. Vydělávám stejně, co před MD, ale za MÉNĚ času tzn. pracuji maximálně EFEKTIVNĚ. Jsem SPOKOJENÁ, NAPLNĚNÁ, pracuji sama na sebe, jednoduše TVOŘÍM a POMÁHÁM v rámci konkrétního vedení a marketingových konzultacích s ostatními maminkami. Mám životní standard, se kterým se dá spokojeně žít. A víte co? Jsem za to hlavně vděčná! Jednoduše, děkuji mému restartu, uvědomění si svých potřeb a děkuji svému okolí za podporu, i když byla jakákoliv!! A tyto získané vědomosti a možnosti Ti chci PŘEDAT, abys měla svou cestu co nejvíce usnadněnou.

............

Chceš koupit krásný dárek pro miminky a zároveň tím podpořit projekt Women4Women?

www.lubaby.cz

Uvažuješ o svém vlastním podnikání, chceš být paní svého času a být nezávislá?  Spoj se s námi!

FB soukromá skupina - MamaNaVolnynoze

Potřebuješ marketingovou konzultaci k tvému projektu (online, či offline)? 

www.darablaha.cz

 

Děkuji všem! Spolu to dokážeme! 

 

Dara